Podziękowali za dar kapłaństwa
63 lata temu przyjęli święcenia, a dziś wspólnie dziękowali za powołanie i dar kapłaństwa. Dziesięciu księży Archidiecezji Krakowskiej ponownie razem stanęło u Chrystusowego ołtarza. Msza św. rocznicowa sprawowana była we wtorek, 22 czerwca, w Kaplicy św. Siostry Faustyny, która znajduje się w dolnej Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.