Dziękuję Panu Jezusowi Miłosiernemu za uzdrowienie mnie z choroby. Leżałam w klinice w Krakowie i miałam po raz drugi operację na drogi żółciowe.
Pewien młody ksiądz odwiedzał kuzynkę w klinice i podarował mi książeczkę „Nowenna do Miłosierdzia Bożego". Odmawiałam codziennie tę modlitwę i już na trzeci dzień po operacji, poczułam się dobrze i szybko wracałam do zdrowia. Było to w 1979 roku. Ważyłam zaledwie 40 kilogramów. Miałam wówczas 28 lat.
Do tej pory czuję się dobrze. Mam 75 lat. Odczuwałam niekiedy niepokój, że do tej pory nie podziękowałam Panu Jezusowi Miłosiernemu.
Józefa z Podkarpacia